تا کنون کلمات و عبارات زیادی در گوگل جستجو کرده اید. یک سایت ایرانی به نام گوگل ادز تنها با جستجو ی کلمات خواسته شده و کلیک بر روی نام سایت مورد نظر در گوگل به شما پول پرداخت می کند. قیمت دیدن هر تبلیغ گوگلی 30 تومان است و از کلیک هر زیرمجموعه 5 تومان به دست می آورید. تنها کافیست لینک زیرمجموعه گیری خود را در فروم های، شبکه های اجتماعی، قسمت نظرات وبلاگ ها و وبلاگ و یا سایت خود ثبت کنید. فعلا محدودیتی جهت جذب زیر مجموعه وجود ندارد و حداقل مبلغ جهت واریز 10000 تومان است که می توانید از این فرصت استفاده کنید. 


نکاتی درمورد نحوه استفاده از سیستم کسب درآمد از گوگل در ادامه مطلب :


برای انجام فرآیند جستجو ابتدا باید روی آیکون (چشم) آگهی مورد نظر کلیک نمایید وبعداز مشاهده پیام: آگهی به حالت انتظار جهت انجام فرآیند درآمد. شما باید کلمه مورد نظر را در گوگل جستجو وبعداز یافتن سایت مورد نظر و وارد شدن به آن با پیام: برای واریز مبلغ روی تایید کلیک کنید بعداز کلیک روی تایید مبلغ به حساب سایت شما واریز خواهد شد.
چند نکته:
۱٫ ممکن است بعداز انجام فرآیند پیامی جهت واریز مبلغ به حسابتان مشاهده ننمایید برای اطمینان از انجام درست فرآیند میتوانید همین صفحه را رفرش نمایید تا از وضعیت آگهی مورد نظر مطلع شوید.
۲٫درصورت نیاز یا وجود مشکل در مشاهده آگهی میتوانید بعداز تغییر رنگ به زرد با کلیک مجدد روی ایکون چشم آگهی را از حالت انتظار خارج کنید.
۳٫مفهوم رنگ ها:
رنگ آبی: آگهی آماده انجام فرآیند جستجو
رنگ زرد: آگهی منتظر تکمیل فرآیند جستجو
رنگ سبز: فرآیند با موفقیت انجام شده است
۳٫ ساعت ریسیت آگهی ها: ۰۰:۰۰ می باشد.

منبع : کسب درآمد با کار در منزل |کسب درآمد از طریق سرچ در گوگل
برچسب ها : آگهی ,فرآیند ,گوگل ,کلیک ,انجام ,سایت ,انجام فرآیند ,واریز مبلغ ,فرآیند جستجورنگ ,حالت انتظار ,آگهی مورد